HAKKIMIZDA

Kurumsal Gelişim

Aromatik Kula A.Ş. 2018 yılında kurulmuş, tıbbi ve aromatik bitkiler dünyasında yerini almıştır. Kuruluşundan 3-4 sene öncesinde, çevresindeki tarım arazileri analizi, iklim koşulları, bölgesel beklentiler ve yapmış olduğu kapsamlı araştırmalar neticesinde hem turizm hem de tarıma elverişli Manisa ili Kula bölgesinde büyüme sürecine başlatmıştır.
Manisa Kula bölgesindeki Lavanta ve Altınotu yetiştiriciliği ile Türkiye’de öncü konumdadır.

Aromatik Kula Tic. A.Ş.

Misyon

Tıbbi ve Aromatik Bitki Üretimi ve tasarımı süreçlerinde doğaya uyumlu sürdürülebilir gelişmeyi aramak,
Çalışan mutluluğu ve katılımını sağlayarak, İş ortaklarımızın beklentilerini karşılayan ve ürünlerine değer katan ürünleri yaratmak ve ileri teknoloji ile üretmek,
Hizmeti zamanında ve etkin olarak sunmak,
Kaliteden ödün vermeden büyümek,
Ulusal/Uluslararası ekonomiye katkıda bulunmak,
Sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek…

Vizyon

Güzellik ve sağlık etkin maddelerinde, aroma ve parfüm endüstrisinde tercih edilen innovatif süreçler geliştiren lider şirket olmak…

Değerlerimiz
  • Dürüstlük,
  • Akılcılık,
  • Sürekli İyileştirme,
  • Sürekli ilerleme,
  • Sorumluluk,
  • Müşteri Duyarlılığı,
  • Çevre ve yaşam döngüsüne saygı,
Sosyal Sorumluluk

Kuruluşumuzda doğayı korumak ve doğa ile barışık çözümler üretmek.
İnsana ve doğaya saygı duymak.

Politikalarımız

Kalite Politikası

Aromatik Kula Tic. A.Ş. ulusal ve uluslararası standartların uygulanabilir şartlarını esas alarak tıbbi ve aromatik bitki ekim, dikim, üretim ve distilasyonunu organik tarım ve iyi tarım uygulamaları esaslarına uygun olarak gerçekleştirir. Kalite gereklilikleri kapsamında müşteri memnuniyetini, çevreye ve insana saygıyı önemseyen bir hizmet sunar. Kalite Yönetim Sistemini benimseyerek hedefe dayalı ve devamlı kendisini geliştiren bir kalite sistemi oluşturmayı taahhüt eder.

Çevre Politikası

Aromatik Kula A.Ş. çevrenin korunması amacıyla doğal kaynakların sürdürülebilirlik ilkelerine uygun olarak izlenmesini sağlar. Çevrenin korunması için uygun teknolojiyi kullanır, çalışanlarını çevre konusunda bilinçlendirir. Çevre kirliliğinin önlenmesi için sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

İSG Politikası

Aromatik Kula A.Ş. çalışanlarını iş kazalarından ve meslek hastalıklarından korumak için gerekli önlemleri alır. Sürekli iyileştirmeyi ve yürürlükteki mevzuata uymayı taahhüt eder.

error: Content is protected !!